RSS voog

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Hondricher OL (2019-10-20)
pühapäev 20 oktoober 2019
Krattigen-Hellboden, OLG Hondrich, Switzerland
25manna (2019-10-12)
laupäev 12 oktoober 2019
Nytorp Västerhaninge, 25manna 2019, Sweden
Relay, vahetus 1|Tulemused
SM-sprintti A-finaali (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Kehräämö, MS-52/MS-Parma, Finland
Sprint|Tulemused
SM-sprintti karsinta (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Linikkala, MS-52/MS-Parma, Finland
Sprint|Tulemused
SM-viesti (2019-09-21)
laupäev 21 september 2019
Saarnavuori, MS-52/MS-Parma, Finland
Relay, vahetus 1|Tulemused
SPM (2019-09-01)
pühapäev 1 september 2019
SPM
Stans, OLG Nidwalden + Obwalden, Switzerland
Sprint|Tulemused
4. Nationaler OL (2019-08-31)
laupäev 31 august 2019
Trübsee, OLG Basel, Switzerland
Middle|Tulemused
3. Nationaler OL (2019-08-25)
pühapäev 25 august 2019
Kandersteg, OLG Thun, Switzerland
Long (shortened)|Tulemused
Jugendlager Sprintstaffel (2019-08-01)
neljapäev 1 august 2019
Campo Enrico Pestalozzi, Jugendlager'19, Switzerland
Sprintrelay, vahetus 1
EUOC | Sprintrelay (2019-07-27)
laupäev 27 juuli 2019
Olomouc, EUOC 2019, Czech Republic
Sprintrelay|Tulemused
EUOC | Middle (2019-07-26)
reede 26 juuli 2019
Kosír, EUOC 2019, Czech Republic
Middle|Tulemused
EUOC | Sprint F (2019-07-25)
neljapäev 25 juuli 2019
Mohelnice, EUOC 2019, Czech Republic
Sprint|Tulemused
EUOC | Sprint Q (2019-07-25)
neljapäev 25 juuli 2019
Bouzov, EUOC 2019, Czech Republic
Sprint|Tulemused
Styrian O-Days E3 (2019-07-21)
pühapäev 21 juuli 2019
Graz City, SUSO, Austria
Styrian O-Days E2 (2019-07-20)
laupäev 20 juuli 2019
Graz Geidorf, SUSO, Austria
Styrian O-Days E1 (2019-07-19)
reede 19 juuli 2019
Graz Uni/Rosenhain, SUSO, Austira
Sprint|Tulemused
Jukola (2019-06-15)
laupäev 15 juuni 2019
Valkeisvuori, Jukola 2019, Finland
Relaay, vahetus 1|Tulemused
Nuuksio #3 (2019-06-11)
teisipäev 11 juuni 2019
Saarilampi-Kattila, Finland
Nuuksio #2 (2019-06-11)
teisipäev 11 juuni 2019
Tervalampi, Finland
Pfingststaffel Strecke 7 (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Moosalp, OLG Bern, Switzerland
Relay, vahetus 7|Tulemused
Pfingststaffel Strecke 2 (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Moosalp, OLG Bern, Switzerland
Relay, vahetus 2|Tulemused
ÖSTM Staffel (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Weissense-Praditz, HSV Spittal Drau, Austria
Relay, vahetus 1|Tulemused
4. AC Middle (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Schifling- Farrendorf, HSV OL Villach, Austria
Middel|Tulemused
SM sprinttiviesti (2019-05-19)
pühapäev 19 mai 2019
Vanha Rauma, Rasti-Lukko, Finland
Sprint Relay, vahetus 3|Tulemused
Rauma Sprintti (2019-05-18)
laupäev 18 mai 2019
Rauma Arvonsaari, Rasti-Lukko, Finland
Sprint|Tulemused
2. Nationaler OL (2019-05-12)
pühapäev 12 mai 2019
Richterswil, ol zimmerberg, Switzerland
Sprint|Tulemused
Sprint Cup NWS #3 (2019-05-07)
teisipäev 7 mai 2019
Allschwil, OLG Basel, Switzerland
Sprint|Tulemused
10mila (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Glimåkra, 10mila 2019, Sweden
Relay, vahetus 1|Tulemused
Easter4 Middle (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Hrušica, Easter4 2019, Slovenia
Middle|Tulemused
Easter4 Sprint (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Izola, Easter4 2019, Slovenia
Sprint|Tulemused
1. Nat OL (2019-04-14)
pühapäev 14 aprill 2019
Fluewald-Ahorn, OLG Huttwil, Switzerland
Long
MOM (2019-04-13)
laupäev 13 aprill 2019
MOM
Tannhubel, OLG Herzogenbuchsee, Switzerland
Middle|Tulemused
biel.seeland OL (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Büttenberg, ol.biel.seeland, Switzerland
Middle|Tulemused
Berner Einzel OL (2019-03-17)
pühapäev 17 märts 2019
Zollikofenwald-Grauholz, OLG Bern, Switzerland
Berner Nacht OL (2019-03-16)
laupäev 16 märts 2019
Zollikofenwald, OLG Bern, Switzerland
Lipica open E3 (2019-03-11)
esmaspäev 11 märts 2019
Vilenica, Lipica open, Slovenia
Middle|Tulemused
Lipica open E2 (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Vilenica, Lipica open, Slovenia
Long|Tulemused
Lipica open E1 (2019-03-09)
laupäev 9 märts 2019
Preloze, Lipica open, Slovenia
Middle|Tulemused
BW'19 | Arthur's Seat (Part 2) (2019-01-27)
pühapäev 27 jaanuar 2019
Holyrood & Meadowfield Parks, EUOC, Scotland
BW'19 | Arthur's Seat (Part 1) (2019-01-27)
pühapäev 27 jaanuar 2019
Holyrood & Meadowfield Parks, EUOC, Scotland
BW'19 | Urban Race (Part 2) (2019-01-26)
laupäev 26 jaanuar 2019
Dean Village and Edinburgh West, EUOC, Scotland
BW'19 | Urban Race (Part 1) (2019-01-26)
laupäev 26 jaanuar 2019
Dean Village and Edinburgh West, EUOC, Scotland
BW'19 | Fight with the Night (Part 2) (2019-01-25)
reede 25 jaanuar 2019
Calton Hill and the Killing Fields, EUOC, Scotland
Night Sprint|Tulemused
BW'19 | Fight with the Night (Part 1) (2019-01-25)
reede 25 jaanuar 2019
Calton Hill and the Killing Fields, EUOC, Scotland
Night Sprint|Tulemused
Bern by Night #2 (2019-01-18)
reede 18 jaanuar 2019
Äschete, BBN, Switzerland